ВИДЕО: Ванда Нара и децата играат фудбал на „плејстејшн“ со Македонија!

Познатиот фото-модел Ванда Нара ги минува празничните денови со децата во сопствениот дом и заедно се забавуваат со видеоигри.

На „плејстејшн“ Ванда Нара и децата играат фудбалска игра. Видеото е објавено на социјалната мрежа „Инстаграм“, а интересно е дека на натпреварите тие играат со репрезентативците на Македонија.

  • Видеото на Ванда Нара:
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Нара повеќе не е во врска со Мауро Икарди, па фудбалерот затоа не е заедно со нив на Божиќ.