ФОТО: Сопругата на Икарди со нова разголена фотографија на Инстаграм

Ванда Нара

Додека нејзиниот сопруг има проблеми со Интер, таа постојано е на насловните страници. Ванда Нара ја озборува цела Италија поради сексипилните пози со кои без проблем привлекува внимание на социјалните мрежи. 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Сопругата на Мауро Икарди во изминатиот период беше непријател број еден на фановите на „неразурите“. Тие сметаа дека таа е виновна за ситуацијата во која што се најде еден од нивните најдобри фудбалери и дека нејзиното влијание било заслужно за лошиот период на Аргентинецот во тимот од Милано.

Во последните неколку недели, целата ситуација се смири, па Ванда повторно се врати на своите стари навики. На Инстаграм сподели неколку екстремно сензуални фотографии, а последната од нив е тема на разговор меѓу италијанските фанови во изминатите неколку дена.

„Знам дека ги чувствуваш пеперутките... јас ги слушнав нивните крила“ , напиша атрактивната партнерка на Икарди.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Se que sientes mariposas yo también sentí sus alas

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Погледнете зошто Ванда важи за една од најубавите сопруги меѓу фудбалерите во Европа: 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on