ВИДЕО: Секси Русинка без градник навиваше за Бразил, коментаторите занемеа!

Русинката Латика Ен стана вистински хит на Светското првенство (СП) во Кина, откако на натпреварот меѓу САД и Бразил се најде во фокусот на режисерите, додека танцува на трибините без градник.

Многумина мислеа дека се работи за Бразилка, но, сепак, неколку дена по мечот се откри идентитетот на атрактивната блондинка. Русинката на социјалната мрежа „Инстаграм“ објави пост околу целата ситуација, а воедно му се заблагодари и на коментаторот на „ЕСПН“ кој прво занеме, а потоа го пофали нејзиниот фустан.

„Чест ми е што мојата природна убавина уште е во фокусот на вниманието на ова СП. Пријателите ме видоа на телевизија, разни интернет-страници и слично. Ви благодарам многу на сите за комплиментите. Не знаев дека ќе имам шанса да го гледам мечот САД - Бразил и дека ќе добијам покана. Еден час подоцна, бев фатена како танцувам. Ендрју Гејз, благодарност за комплиментите за мојот нов фустан. И да, го заборавив мојот градник. Но, дами, кој не го прави тоа кога има ден кога е во брзање?“, напиша Латика на социјалната мрежа.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

hi guys Very pleased that my natural person is still drawing so much attention after I attended the FIBA Basketball World Cup 2019 game USA vs Brazil in Shenzhen. Friends saw me on TV around the world including CCTV in China, on various websites and more. Many thanks for all your comments. A few hours before the game I didn't know that I would be invited to watch the Brazil USA and one hour later just by the contagious energy of the game I got caught on cameras dancing with joy and wouldn't imagine the whole world was watching me. Thanks Andrew Gaze @andrewgaze10 for appreciating my new dress. And yeah...I forgot my bra but ladies who doesn't in a rush day? I am from Russia, but I am not gonna lie I came to the game to watch hot Brazilian boys, It was a pity that they didn’t win, but a sexy Russian fan. Thanks to all my friends for the support and by sending me the screenshot news from every corner of this world, definitely you all made my day ⠀ @eurosport.ru @ecarchia @barstoolsports @aljadeedprograms @lifenews_ru @thesun #fibacw #andrewgaze #girl #brasil #photooftheday #instagood #happy #girl #beautiful #nofilter #sports #feliz #amei #gratido #баскетбол #спорт # #eurosport #sportexpress #basketball #fibawc #fibawc2019 #worldcup #чемпионат #barstoolsports #aljadeedtv #lifenews #lifenews_ru #newspaper #thesunnewspaper #brazilianfan #brazilianfans

A post shared by Fibawc World Cup Not Brazilian (@latika.ann) on

Русинката на овој натпревар навиваше за Бразил, затоа што истакна дека многу ги сака „жешките бразилски момчиња“.