ФОТО: ММА-ѕвезда се соблече гола , фановите „полудеа“ по градите

Џина Карано, девојката која беше ММА-ѕвезда, но замина во пензија, објави провокативна фотографија на социјалните мрежи и направи фановите да „полудат“ во коментарите.

Американката реши јавно да го покаже своето тело, па пред над еден милион следачи објави гола фотографија на која ѝ се гледаа градите. 38-годишната девојка доби безброј коментари под објавата.

Карано замина во пензија во 2009 година откако загуби од Крис Сиборг, а нејзиниот скор во октагонот беше 7-1.