ФОТО: Ќерката на Гаскоњ е една од најубавите Британки на денешницата

Бианка Гаскоњ

Пол Гаскоњ има повеќе негативни, од позитивни сеќавања во главите на фудбалските фанови. Познат по своите емотивни и психички проблеми, како и користењето на наркотични средства и предозирање со алкохол, поранешниот англиски репрезентативец има контроверзен имиџ во очите на јавноста.

Од првиот брак со сопругата Шерил има две деца, синот Мејсон и ќерката Бианка. Неговата ќерка е модел и често е во центарот на вниманието поради провокативните фотографии на Инстаграм.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@biancagascoigne1) on

Погледнете зошто 33-годишната Бианка е една од најубавите Британки на денешницата: