Гостиварец погоди десет пара и се збогати со ЕДЕН МИЛИОН денари од „Спорт Лајф“!

Спорт лајф

Зголемената максимална добивка и новиот систем на бонуси во обложувалницата „Спорт Лајф“ во неделата му донесоа милион денари на еден гостиварец.

Експертот за репрезентативни натпревари погоди вкупно десет типови комбинирано од Лигата на нациите, африканскиот Куп на нациите и уште неколку парови од помалите европски лиги.

Последни на тикетот биле два пара од Лигата на нации. Оливие Жиру во 75. минута погоди за победа на Франција против Холандија (2-1), а Нико Шулц ја комплетираше радоста со гол во 85. минута за победа на Германија против Перу од 2-1.