ФОТО: Георгина им ја „замрзна крвта“ на фановите со последната фотка во долна облека

Георгина

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, е доста активна на Инстаграм каде постојано споделува фотографии кои со нетрпение ги очекуваат нејзините следбеници.

Последната е дел од нејзината заедничка кампања со италијанскиот бренд за долна облека „Yamamay“. Таа се појавува во секси модел од пролетната колекција и вторпат во една недела го привлекува вниманието на јавноста со својата убавина.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Претходно, девојката на еден од најдобрите светски фудбалери сподели на кој начин прави јога во приватната вежбалница.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on