ВИДЕО: Балотели во несекојдневна позиција примаше „терапија“ од физиотерапевтот на Ница

Балотели

Честа појава и не е никакво изненадување кога Марио Балотели, кој моментално е повреден, ќе сподели контроверзно видео на Инстаграм.

Но, последното видео на италијанскиот фудбалер би можело да ги надмине сите рекорди со оглед не неговата содржина. „Супер Марио“ сподели интимна содржина од соблекувалната на францускиот прволигаш, во која физиотерапевтот се обидува на интересен начин да му помогне на својот пациент.

Балотели го сподели видеото со натпис: „Се колнам, не е тоа што мислите“.

 

Isn't what you guys are thinking I swear!!!

A post shared by Mario Balotelli (@mb459) on