Распоред и резултати

Табели

U20 Европско Првенство Б1, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Белорусија У20Белорусија У20 5 4 0 1 154:134 20 8
2 Фарски Острови У20Фарски Острови У20 5 3 0 2 124:119 5 6
3 Литванија У20Литванија У20 2 5 2 1 2 140:143 -3 5
4 Естонија У20Естонија У20 1 5 2 0 3 130:127 3 4
5 Грција У20Грција У20 1 5 2 0 3 148:144 4 4
6 Финска У20Финска У20 2 5 1 1 3 122:151 -29 3
U20 Европско Првенство Б1, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Македонија У20Македонија У20 4 3 1 0 117:93 24 7
2 Швајцарија У20Швајцарија У20 4 3 0 1 119:89 30 6
3 Украина У20Украина У20 4 2 0 2 102:97 5 4
4 Италија У20Италија У20 4 1 1 2 106:107 -1 3
5 Велика Британија У20Велика Британија У20 4 0 0 4 58:116 -58 0

Pages