Распоред и резултати

Табели

U18 Европско Првенство Б2, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 МакедонијаМакедонија 5 5 0 0 151:137 14 10
2 ШвајцаријаШвајцарија 5 4 0 1 158:123 35 8
3 ЛуксембургЛуксембург 5 3 0 2 147:136 11 6
4 Фарски ОстровиФарски Острови 5 2 0 3 146:135 11 4
5 ЕстонијаЕстонија 5 1 0 4 112:142 -30 2
6 ЛитванијаЛитванија 5 0 0 5 121:162 -41 0
U18 Европско Првенство Б2, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ИталијаИталија 4 4 0 0 122:80 42 8
2 БелорусијаБелорусија 4 2 0 2 113:100 13 4
3 ГрузијаГрузија 4 1 1 2 97:109 -12 3
4 ФинскаФинска 1 4 1 1 2 91:114 -23 3
5 ГрцијаГрција 1 4 1 0 3 88:108 -20 2