Распоред и резултати

Табели

U18 Европско Првенство Б1, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЧешкаЧешка 5 5 0 0 162:79 83 10
2 ТурцијаТурција 5 3 1 1 181:111 70 7
3 УкраинаУкраина 5 3 1 1 188:123 65 7
4 Црна ГораЦрна Гора 5 2 0 3 138:104 34 4
5 Велика БританијаВелика Британија 5 1 0 4 89:152 -63 2
6 ИрскаИрска 5 0 0 5 57:246 -189 0
U18 Европско Првенство Б1, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АвстријаАвстрија 5 5 0 0 165:79 86 10
2 ХоландијаХоландија 5 4 0 1 136:123 13 8
3 СловачкаСловачка 5 2 1 2 129:107 22 5
4 ЛетонијаЛетонија 5 2 1 2 133:149 -16 5
5 БугаријаБугарија 5 1 0 4 105:159 -54 2
6 КосовоКосово 5 0 0 5 119:170 -51 0