Распоред и резултати

Табели

СП Квалификации, Европа, Група 1
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 РусијаРусија 6 6 0 0 190:132 58 222222 12
2 СловачкаСловачка 6 3 0 3 162:149 13 222 6
3 ФинскаФинска 6 1 1 4 139:170 -31 2 3
4 ЛуксембургЛуксембург 6 1 1 4 131:171 -40 2 3
СП Квалификации, Европа, Група 2
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЛитванијаЛитванија 3 3 0 0 89:67 22 222 6
2 ЛетонијаЛетонија 3 2 0 1 80:78 2 22 4
3 ГрузијаГрузија 3 0 1 2 64:71 -7 1
4 ИзраелИзраел 3 0 1 2 71:88 -17 1
СП Квалификации, Европа, Група 3
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 РоманијаРоманија 3 2 1 0 88:70 18 22 5
2 ИталијаИталија 1 3 2 0 1 82:80 2 22 4
3 УкраинаУкраина 1 3 1 1 1 84:77 7 2 3
4 Фарски ОстровиФарски Острови 3 0 0 3 60:87 -27 0
СП Квалификации, Европа, Група 4
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ПортугалијаПортугалија 3 2 1 0 110:65 45 22 5
2 ПолскаПолска 3 2 1 0 103:59 44 22 5
3 КипарКипар 1 3 1 0 2 53:115 -62 2 2
4 КосовоКосово 1 3 0 0 3 63:90 -27 0
СП Квалификации, Европа, Група 5
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ХоландијаХоландија 6 5 0 1 169:147 22 22222 10
2 БелгијаБелгија 6 3 1 2 168:159 9 222 7
3 ТурцијаТурција 6 3 1 2 146:149 -3 222 7
4 ГрцијаГрција 6 0 0 6 137:165 -28 0
СП Квалификации, Европа, Група 6
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 1 4 3 0 1 101:89 12 222 6
2 ШвајцаријаШвајцарија 1 4 2 0 2 101:88 13 22 4
3 ЕстонијаЕстонија 4 1 0 3 96:121 -25 2 2

Pages