Распоред и резултати

Табели

СП Квалификации (Ж), Европа, Група 1
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 СловачкаСловачка 3 3 0 0 105:64 41 6
2 УкраинаУкраина 3 2 0 1 87:76 11 4
3 ИзраелИзраел 3 1 0 2 65:86 -21 2
4 ЛуксембургЛуксембург 3 0 0 3 56:87 -31 0
СП Квалификации (Ж), Европа, Група 2
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 МакедонијаМакедонија 3 3 0 0 75:57 18 6
2 ИсландИсланд 3 2 0 1 81:66 15 4
3 ЛитванијаЛитванија 3 1 0 2 71:90 -19 2
4 ГрцијаГрција 3 0 0 3 64:78 -14 0
СП Квалификации (Ж), Европа, Група 3
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ПортугалијаПортугалија 2 1 1 0 15:5 10 3
1 ТурцијаТурција 2 1 1 0 15:5 10 3
3 ФинскаФинска 2 0 0 2 0:20 -20 0
СП Квалификации (Ж), Европа, Група 4
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АвстријаАвстрија 2 2 0 0 63:42 21 4
2 ИталијаИталија 2 1 0 1 46:59 -13 2
3 КосовоКосово 2 0 0 2 42:50 -8 0
СП Квалификации (Ж), Европа, Група 5
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШвајцаријаШвајцарија 2 1 1 0 51:43 8 3
2 БелорусијаБелорусија 2 1 1 0 46:38 8 3
3 Фарски ОстровиФарски Острови 2 0 0 2 31:47 -16 0

Pages