Лига на шампиони (М), Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 КилКил 14 10 2 2 410:379 +31 22
Плејоф
2 АлборгАлборг 14 8 3 3 430:382 +48 19
Квалификациски плејоф
3 ПСЖПСЖ 14 8 1 5 431:412 +19 17
Квалификациски плејоф
4 КиелцеКиелце 14 6 4 4 413:402 +11 16
Квалификациски плејоф
5 ЗагребЗагреб 14 6 2 6 373:373 0 14
Квалификациски плејоф
6 ПИК СегедПИК Сегед 14 6 1 7 401:414 -13 13
7 КолштадКолштад 14 5 1 8 393:401 -8 11
8 Еурофарм ПелистерЕурофарм Пелистер 14 0 0 14 333:421 -88 0
Плејоф
Квалификациски плејоф