Европска лига, Група Е

Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФлензбургФлензбург 6 5 0 1 218:162 +56 10
2 Кадетен ШафхаузенКадетен Шафхаузен 6 4 0 2 181:183 -2 8
3 ЕлверумЕлверум 6 3 0 3 192:181 +11 6
4 ЛовченЛовчен 6 0 0 6 141:206 -65 0