ЕП, Квалификации, Група 4
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 СловенијаСловенија 6 5 0 1 171:143 28 10
2 ЛетонијаЛетонија 6 4 0 2 150:143 7 8
3 ХоландијаХоландија 6 3 0 3 167:159 8 6
4 ЕстонијаЕстонија 6 0 0 6 142:185 -43 0