ЕП, Квалификации, Група 1
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГерманијаГерманија 6 6 0 0 190:119 71 12
2 ПолскаПолска 1 6 2 1 3 152:139 13 5
3 ИзраелИзраел 1 6 2 0 4 148:178 -30 4
4 КосовоКосово 6 1 1 4 118:172 -54 3