ЕП, Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Главна рунда
1 ФранцијаФранција 1 3 2 1 0 98:85 +13 5
Главна рунда
2 ГерманијаГерманија 1 3 2 0 1 91:72 +19 4
3 МакедонијаМакедонија 1 3 1 0 2 83:100 -17 2
4 ШвајцаријаШвајцарија 1 3 0 1 2 67:82 -15 1
Главна рунда