Европска лига, Група Ф

Група Ф
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 СилкеборгСилкеборг 6 5 0 1 183:158 +25 10
2 ВојводинаВојводина 6 4 0 2 172:163 +9 8
3 АлкалоидАлкалоид 6 1 1 4 166:187 -21 3
4 Натурхаус Ла РиохаНатурхаус Ла Риоха 6 1 1 4 163:176 -13 3