Европска лига, Група Д

Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 Нексе НашицеНексе Нашице 6 5 0 1 215:172 +43 10
2 СкјернСкјерн 6 4 0 2 191:172 +19 8
3 Либерти СегуросЛиберти Сегурос 6 2 0 4 173:188 -15 4
4 Повашка БистрицаПовашка Бистрица 6 1 0 5 161:208 -47 2