Европска лига, Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 НантНант 1 6 5 0 1 201:177 +24 10
2 Рајн Некар ЛевенРајн Некар Левен 1 6 5 0 1 198:177 +21 10
3 БенфикаБенфика 6 2 0 4 194:210 -16 4
4 КристијанштадКристијанштад 6 0 0 6 162:191 -29 0