Азиски Игри (Ж), Група Б

Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЈапонијаЈапонија 4 4 0 0 208:38 +170 8
2 ТајландТајланд 4 3 0 1 120:93 +27 6
3 Хонг КонгХонг Конг 4 2 0 2 112:97 +15 4
4 ИндонезијаИндонезија 4 1 0 3 56:146 -90 2
5 MalaysiaMalaysia 4 0 0 4 45:167 -122 0