Распоред и резултати

Табели

ЕП (Ж), Квалификации, Група 1
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ХоландијаХоландија 1 2 2 0 0 75:42 33 4
2 ШпанијаШпанија 1 2 2 0 0 61:40 21 4
3 АвстријаАвстрија 2 0 0 2 46:60 -14 0
4 ГрцијаГрција 2 0 0 2 36:76 -40 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 2
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 УнгаријаУнгарија 1 2 2 0 0 63:29 34 4
2 Црна ГораЦрна Гора 1 2 2 0 0 73:41 32 4
3 ЛитванијаЛитванија 2 0 0 2 43:65 -22 0
4 ИталијаИталија 2 0 0 2 27:71 -44 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 3
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГерманијаГерманија 2 2 0 0 74:45 29 4
2 СловенијаСловенија 2 2 0 0 63:52 11 4
3 БелорусијаБелорусија 1 2 0 0 2 59:71 -12 0
4 КосовоКосово 1 2 0 0 2 38:66 -28 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 4
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 РусијаРусија 2 2 0 0 69:41 28 4
2 СрбијаСрбија 2 2 0 0 62:49 13 4
3 СловачкаСловачка 1 2 0 0 2 41:61 -20 0
4 ШвајцаријаШвајцарија 1 2 0 0 2 49:70 -21 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 5
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШведскаШведска 1 2 2 0 0 73:45 28 4
2 ЧешкаЧешка 1 2 2 0 0 68:49 19 4
3 МакедонијаМакедонија 2 0 0 2 55:72 -17 0
4 ПортугалијаПортугалија 2 0 0 2 39:69 -30 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 6
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ХрватскаХрватска 1 2 2 0 0 59:29 30 4
2 ФранцијаФранција 1 2 2 0 0 61:34 27 4
3 ИсландИсланд 1 2 0 0 2 25:52 -27 0
4 ТурцијаТурција 1 2 0 0 2 38:68 -30 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 7
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ПолскаПолска 2 2 0 0 55:42 13 4
2 РоманијаРоманија 2 2 0 0 52:44 8 4
3 УкраинаУкраина 2 0 0 2 50:54 -4 0
4 Фарски ОстровиФарски Острови 2 0 0 2 36:53 -17 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГрцијаГрција 3 3 0 0 86:49 37 6
2 ИзраелИзраел 3 1 1 1 80:78 2 3
3 ЛуксембургЛуксембург 3 1 0 2 65:84 -19 2
4 ФинскаФинска 3 0 1 2 64:84 -20 1

Pages