Распоред и резултати

Табели

ЕП, Квалификации, Група 1
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГерманијаГерманија 6 6 0 0 190:119 71 12
2 ПолскаПолска 1 6 2 1 3 152:139 13 5
3 ИзраелИзраел 1 6 2 0 4 148:178 -30 4
4 КосовоКосово 6 1 1 4 118:172 -54 3
ЕП, Квалификации, Група 2
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ХрватскаХрватска 6 5 1 0 174:148 26 11
2 ШвајцаријаШвајцарија 6 3 0 3 180:167 13 6
3 СрбијаСрбија 6 2 2 2 168:165 3 6
4 БелгијаБелгија 6 0 1 5 144:186 -42 1
ЕП, Квалификации, Група 3
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 МакедонијаМакедонија 1 6 4 1 1 168:160 8 9
2 ИсландИсланд 1 6 3 2 1 185:151 34 8
3 ТурцијаТурција 6 2 0 4 148:167 -19 4
4 ГрцијаГрција 6 1 1 4 145:168 -23 3
ЕП, Квалификации, Група 4
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 СловенијаСловенија 6 5 0 1 171:143 28 10
2 ЛетонијаЛетонија 6 4 0 2 150:143 7 8
3 ХоландијаХоландија 6 3 0 3 167:159 8 6
4 ЕстонијаЕстонија 6 0 0 6 142:185 -43 0
ЕП, Квалификации, Група 5
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 БелорусијаБелорусија 2 6 4 0 2 182:146 36 8
2 ЧешкаЧешка 6 4 0 2 161:150 11 8
3 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 2 6 4 0 2 160:153 7 8
4 ФинскаФинска 6 0 0 6 131:185 -54 0
ЕП, Квалификации, Група 6
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФранцијаФранција 6 5 0 1 204:147 57 10
2 ПортугалијаПортугалија 6 4 1 1 154:143 11 9
3 ЛитванијаЛитванија 1 6 1 1 4 142:182 -40 3
4 РоманијаРоманија 1 6 1 0 5 129:157 -28 2
ЕП, Квалификации, Група 7
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 УнгаријаУнгарија 6 5 1 0 161:135 26 11
2 РусијаРусија 6 4 1 1 158:132 26 9
3 ИталијаИталија 6 2 0 4 146:172 -26 4
4 СловачкаСловачка 6 0 0 6 129:155 -26 0
ЕП, Квалификации, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГрцијаГрција 2 2 0 0 50:41 9 4
2 КипарКипар 2 1 0 1 37:43 -6 2
3 Фарски ОстровиФарски Острови 2 0 0 2 43:46 -3 0
ЕП, Квалификации, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЕстонијаЕстонија 4 3 0 1 96:86 10 6
2 ТурцијаТурција 4 2 1 1 96:84 12 5
3 КосовоКосово 4 0 1 3 86:108 -22 1
ЕП, Квалификации, Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ИталијаИталија 4 3 0 1 103:92 11 6
2 ЛуксембургЛуксембург 4 3 0 1 114:102 12 6
3 ГрузијаГрузија 4 0 0 4 97:120 -23 0
ЕП (М), Квалиф. Група 8
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ДанскаДанска 6 5 0 1 197:153 44 10
2 Црна ГораЦрна Гора 1 6 3 1 2 157:163 -6 7
3 УкраинаУкраина 1 6 3 0 3 161:159 2 6
4 Фарски ОстровиФарски Острови 6 0 1 5 131:171 -40 1

Pages