ФОТО: Георгина се пофали со прстен, но сите гледаа во...

Георгина Родригез

Георгина Родригез, девојката на Кристијано Роналдо, одново е во центарот на вниманието на јавноста. Овојпат поради фотографија на Инстаграм со која најави дека можеби наскоро ќе можеме да очекуваме свадбена церемонија.

Убавата Аргентинка се пофали со прстенот на раката, но не пропушти можност да покаже со какво тело располага. На крај, нејзиниот задник го „украде“ погледот и намерата која прстенот требаше да ја предизвика кај фановите.

Славниот пар ја користи секоја прилика да замине на одмор, а изминатите неколку дена ги мина на луксузна јахта во водите околу идиличното Портофино