Распоред и резултати

Табели

ФИБА СП, Европски Претквалификации, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШведскаШведска 6 4 0 2 476:447 29 10
2 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 6 4 0 2 502:465 37 10
3 ЕрменијаЕрменија 6 3 0 3 470:482 -12 9
4 СловачкаСловачка 6 1 0 5 434:488 -54 7
ФИБА СП, Европски Претквалификации, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ХоландијаХоландија 1 4 3 0 1 352:264 88 7
2 АвстријаАвстрија 1 4 3 0 1 326:264 62 7
3 АлбанијаАлбанија 4 0 0 4 228:378 -150 4
ФИБА СП, Европски Претквалификации, Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЕстонијаЕстонија 4 3 0 1 299:266 33 7
2 КосовоКосово 1 4 2 0 2 271:300 -29 6
3 МакедонијаМакедонија 1 4 1 0 3 296:300 -4 5
ФИБА СП, Европски Претквалификации, Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 БугаријаБугарија 4 4 0 0 335:274 61 8
2 БелорусијаБелорусија 4 1 0 3 294:316 -22 5
3 ПортугалијаПортугалија 4 1 0 3 290:329 -39 5
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШпанијаШпанија 6 6 0 0 497:431 66 12
2 Црна ГораЦрна Гора 1 6 3 0 3 454:443 11 9
3 СловенијаСловенија 1 6 2 0 4 484:492 -8 8
4 БелорусијаБелорусија 6 1 0 5 445:514 -69 7
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ТурцијаТурција 6 4 0 2 437:389 48 10
2 ЛетонијаЛетонија 1 6 4 0 2 477:453 24 10
3 УкраинаУкраина 1 6 3 0 3 440:450 -10 9
4 ШведскаШведска 6 1 0 5 398:460 -62 7
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЛитванијаЛитванија 6 6 0 0 512:352 160 12
2 ПолскаПолска 1 6 3 0 3 436:410 26 9
3 УнгаријаУнгарија 1 6 3 0 3 414:421 -7 9
4 КосовоКосово 6 0 0 6 384:563 -179 6
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ИталијаИталија 6 4 0 2 474:405 69 10
2 ХоландијаХоландија 6 3 0 3 434:416 18 9
3 ХрватскаХрватска 1 6 3 0 3 431:419 12 9
4 РоманијаРоманија 1 6 2 0 4 368:467 -99 8
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФранцијаФранција 6 6 0 0 479:377 102 12
2 РусијаРусија 6 3 0 3 458:428 30 9
3 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 6 2 0 4 400:481 -81 8
4 БелгијаБелгија 6 1 0 5 392:443 -51 7
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Ф
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЧешкаЧешка 6 5 0 1 464:425 39 11
2 ФинскаФинска 1 6 3 0 3 453:449 4 9
3 БугаријаБугарија 1 6 2 0 4 466:476 -10 8
4 ИсландИсланд 6 2 0 4 463:496 -33 8
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Г
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГерманијаГерманија 6 6 0 0 508:414 94 12
2 СрбијаСрбија 6 4 0 2 514:449 65 10
3 ГрузијаГрузија 6 2 0 4 460:495 -35 8
4 АвстријаАвстрија 6 0 0 6 394:518 -124 6
ФИБА СП, Европски Квалификации, Група Х
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГрцијаГрција 6 6 0 0 513:432 81 12
2 ИзраелИзраел 6 3 0 3 438:458 -20 9
3 ЕстонијаЕстонија 6 2 0 4 415:459 -44 8
4 Велика БританијаВелика Британија 6 1 0 5 440:457 -17 7
FIBA World Cup, European Qualifiers, Group I
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШпанијаШпанија 8 7 0 1 647:589 58 15
2 ТурцијаТурција 8 6 0 2 602:535 67 14
3 ЛетонијаЛетонија 8 5 0 3 644:612 32 13
4 Црна ГораЦрна Гора 1 8 4 0 4 613:606 7 12
5 УкраинаУкраина 1 8 4 0 4 600:605 -5 12
6 СловенијаСловенија 8 2 0 6 635:663 -28 10
FIBA World Cup, European Qualifiers, Group J
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ЛитванијаЛитванија 8 8 0 0 691:528 163 16
2 ИталијаИталија 8 6 0 2 644:550 94 14
3 ПолскаПолска 2 8 4 0 4 597:585 12 12
4 УнгаријаУнгарија 1 8 4 0 4 551:549 2 12
5 ХрватскаХрватска 1 8 3 0 5 588:582 6 11
6 ХоландијаХоландија 8 3 0 5 586:585 1 11
FIBA World Cup, European Qualifiers, Group K
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФранцијаФранција 8 7 0 1 630:518 112 15
2 ЧешкаЧешка 8 7 0 1 629:583 46 15
3 РусијаРусија 1 8 4 0 4 613:581 32 12
4 ФинскаФинска 1 8 4 0 4 605:613 -8 12
5 БугаријаБугарија 8 3 0 5 613:621 -8 11
6 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 8 2 0 6 561:651 -90 10
FIBA World Cup, European Qualifiers, Group L
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГерманијаГерманија 8 8 0 0 706:555 151 16
2 ГрцијаГрција 8 8 0 0 669:580 89 16
3 СрбијаСрбија 8 5 0 3 668:584 84 13
4 ГрузијаГрузија 1 8 3 0 5 630:661 -31 11
5 ИзраелИзраел 1 8 3 0 5 616:655 -39 11
6 ЕстонијаЕстонија 8 2 0 6 523:636 -113 10

Pages