ФИБА Светско Првенство, Група Х
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АвстралијаАвстралија 1 3 3 0 0 276:242 34 6
2 ЛитванијаЛитванија 1 3 2 0 1 275:203 72 5
3 КанадаКанада 3 1 0 2 243:260 -17 4
4 СенегалСенегал 3 0 0 3 175:264 -89 3