ФИБА Светско Првенство, Група Г
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФранцијаФранција 3 3 0 0 271:194 77 6
2 Доминиканска РепубликаДоминиканска Република 3 2 0 1 206:234 -28 5
3 ГерманијаГерманија 3 1 0 2 238:210 28 4
4 ЈорданЈордан 3 0 0 3 202:279 -77 3