ФИБА СП, Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 СрбијаСрбија 3 3 0 0 323:203 120 6
2 ИталијаИталија 3 2 0 1 277:215 62 5
3 АнголаАнгола 3 1 0 2 204:278 -74 4
4 ФилипиниФилипини 3 0 0 3 210:318 -108 3