ФИБА СП, Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШпанијаШпанија 3 3 0 0 247:190 57 6
2 Порто РикоПорто Рико 3 2 0 1 213:218 -5 5
3 ТунисТунис 3 1 0 2 205:235 -30 4
4 ИранИран 3 0 0 3 213:235 -22 3