ФИБА СП, Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АргентинаАргентина 3 3 0 0 258:211 47 6
2 РусијаРусија 3 2 0 1 230:219 11 5
3 НигеријаНигерија 3 1 0 2 266:242 24 4
4 Република КорејаРепублика Кореја 3 0 0 3 208:290 -82 3