ФИБА Светско Првенство, 2. рунда, Група Л
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АвстралијаАвстралија 1 5 5 0 0 458:416 42 10
2 ФранцијаФранција 1 5 4 0 1 447:369 78 9
3 ЛитванијаЛитванија 5 3 0 2 424:336 88 8
4 Доминиканска РепубликаДоминиканска Република 5 2 0 3 337:390 -53 7