ФИБА Светско Првенство, 2. рунда, Група J
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШпанијаШпанија 1 5 5 0 0 395:319 76 10
2 СрбијаСрбија 1 5 4 0 1 482:331 151 9
3 ИталијаИталија 5 3 0 2 431:371 60 8
4 Порто РикоПорто Рико 5 2 0 3 349:402 -53 7