ФИБА Светско Првенство, 2. рунда, Група И
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АргентинаАргентина 5 5 0 0 436:343 93 10
1 A2A2 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Б1Б1 0 0 0 0 0:0 0 0
2 ПолскаПолска 5 4 0 1 383:373 10 9
1 Б2Б2 0 0 0 0 0:0 0 0
3 РусијаРусија 5 3 0 2 373:358 15 8
4 ВенецуелаВенецуела 5 2 0 3 355:366 -11 7