ФИБА Американска Лига, Група Е

Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Final Four
1 Паулистано СППаулистано СП 3 3 0 0 275:231 +44 6
Final Four
2 Capitanes Ciudad de MexicoCapitanes Ciudad de Mexico 3 2 0 1 253:246 +7 5
3 Франка СПФранка СП 3 1 0 2 255:243 +12 4
4 Атенас КордобаАтенас Кордоба 3 0 0 3 219:282 -63 3
Final Four