ЕП, Група Е

Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ПолскаПолска 6 5 0 1 493:412 +81 11
Квалификуван
1 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 0 0 0 0 0:0 0 0
Квалификациски плејоф
2 ХрватскаХрватска 6 5 0 1 483:414 +69 11
Квалификациски плејоф
3 ШвајцаријаШвајцарија 6 2 0 4 392:436 -44 8
Квалификуван
1 КипарКипар 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ФранцијаФранција 0 0 0 0 0:0 0 0
Квалификациски плејоф
4 АвстријаАвстрија 6 0 0 6 405:511 -106 6
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Квалификуван
Квалификациски плејоф