ЕП, Група А

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 ШпанијаШпанија 5 4 0 1 431:368 +63 9
Плејоф
2 ТурцијаТурција 5 3 0 2 403:378 +25 8
Плејоф
3 Црна ГораЦрна Гора 5 3 0 2 381:378 +3 8
Плејоф
4 БелгијаБелгија 5 3 0 2 384:383 +1 8
5 БугаријаБугарија 5 1 0 4 427:475 -48 6
6 ГрузијаГрузија 5 1 0 4 381:425 -44 6
Плејоф