Најнови вести

Табела

Балканска Лига
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 Академик ПловдивАкадемик Пловдив 8 7 0 1 700:612 +88 15
Плејоф
2 ПејаПеја 8 5 0 3 679:650 +29 13
Плејоф
3 BC RahoveciBC Rahoveci 8 3 0 5 607:642 -35 11
Плејоф
4 Ибар РожајеИбар Рожаје 8 3 0 5 590:631 -41 11
5 ВлазнијаВлазнија 8 2 0 6 600:641 -41 10
Плејоф