Табела

Азиски Игри (М)
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 Република КорејаРепублика Кореја 3 3 0 0 329:215 +114 6
Плејоф
2 МонголијаМонголија 2 3 1 0 2 233:264 -31 4
3 ИндонезијаИндонезија 3 1 0 2 232:264 -32 4
4 ТајландТајланд 2 3 1 0 2 250:301 -51 4
Плејоф
Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 ИранИран 1 1 0 0 68:55 +13 2
Плејоф
2 СиријаСирија 1 1 0 0 1 55:68 -13 1
3 Обединети Арапски ЕмиратиОбединети Арапски Емирати 2 0 0 0 0 0:0 0 0
Плејоф
Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 Кинески ТајпејКинески Тајпеј 1 3 3 0 0 252:202 +50 6
Плејоф
2 ЈапонијаЈапонија 1 3 2 0 1 235:224 +11 5
3 КатарКатар 3 1 0 2 231:245 -14 4
4 Хонг КонгХонг Конг 3 0 0 3 229:276 -47 3
Плејоф
Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 КинаКина 1 2 2 0 0 165:146 +19 4
Плејоф
2 ФилипиниФилипини 1 2 1 0 1 176:141 +35 3
3 КазахстанКазахстан 2 0 0 2 125:179 -54 2
Плејоф