ВИДЕО: Ремек дело на Фалкао за титула

Велемајсторот на малиот фудбал не престанува да ги изненадува љубителите на футсалот ширум светот. Бразилецот Фалкао на својот официјален Инстаграм профил го објави своето ново ремек-дело.

Уживајте...