Најнови вести

Табела

Супер Лига
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификации за Лига на шампиони
1 ТрабзонспорТрабзонспор 38 23 12 3 69:36 +33 81
Квалификации за Лига на шампиони
2 ФенербахчеФенербахче 38 21 10 7 73:38 +35 73
Квалификации за Конференциска лига
3 КоњаспорКоњаспор 38 20 8 10 66:45 +21 68
Квалификации за Конференциска лига
4 Истанбул БашакшекирИстанбул Башакшекир 38 19 8 11 56:36 +20 65
5 АланијаспорАланијаспор 38 19 7 12 67:58 +9 64
6 БешикташБешикташ 38 15 14 9 56:48 +8 59
7 АнталијаспорАнталијаспор 38 16 11 11 54:47 +7 59
8 Фатих КарагумрукФатих Карагумрук 38 16 9 13 47:52 -5 57
9 Адана ДемирспорАдана Демирспор 38 15 10 13 60:47 +13 55
10 СиваспорСиваспор 38 14 12 12 52:50 +2 54
11 КашимпашаКашимпаша 1 38 15 8 15 67:57 +10 53
12 ХатајспорХатајспор 1 38 15 8 15 56:60 -4 53
13 ГалатасарајГалатасарај 2 38 14 10 14 51:53 -2 52
14 КајзериспорКајзериспор 38 12 11 15 54:61 -7 47
15 Газиантеп Блд СпорГазиантеп Блд Спор 1 38 12 10 16 48:56 -8 46
16 ГиресунспорГиресунспор 1 38 12 9 17 41:47 -6 45
Испаѓање
17 РизеспорРизеспор 38 10 6 22 44:71 -27 36
Испаѓање
18 Алтај ИзмирАлтај Измир 38 9 7 22 39:57 -18 34
Испаѓање
19 ГезтепеспорГезтепеспор 38 7 7 24 40:77 -37 28
Испаѓање
20 Малатија Блд СпорМалатија Блд Спор 38 5 5 28 27:71 -44 20
Квалификации за Лига на шампиони
Квалификации за Конференциска лига
Испаѓање
Супер Лига
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификации за Лига на шампиони
1 ФенербахчеФенербахче 13 9 2 2 36:14 +22 29
Квалификации за Конференциска лига
2 ГалатасарајГалатасарај 1 13 8 3 2 23:10 +13 27
Квалификации за Конференциска лига
3 Адана ДемирспорАдана Демирспор 1 13 6 6 1 24:14 +10 24
4 КоњаспорКоњаспор 4 14 6 6 2 16:9 +7 24
5 Истанбул БашакшекирИстанбул Башакшекир 3 13 7 3 3 19:15 +4 24
6 КајзериспорКајзериспор 1 14 7 2 5 20:15 +5 23
7 ТрабзонспорТрабзонспор 13 6 5 2 19:16 +3 23
8 БешикташБешикташ 2 13 6 4 3 26:18 +8 22
9 АланијаспорАланијаспор 1 14 4 5 5 19:24 -5 17
10 Газиантеп Блд СпорГазиантеп Блд Спор 1 13 4 4 5 19:19 0 16
11 АнталијаспорАнталијаспор 2 12 5 1 6 19:21 -2 16
12 ГиресунспорГиресунспор 3 13 4 3 6 13:20 -7 15
13 КашимпашаКашимпаша 1 13 4 3 6 11:22 -11 15
14 ХатајспорХатајспор 2 13 4 2 7 12:22 -10 14
15 Фатих КарагумрукФатих Карагумрук 2 13 3 4 6 24:27 -3 13
Испаѓање
16 АнкарагучуАнкарагучу 2 13 3 4 6 16:21 -5 13
Испаѓање
17 СиваспорСиваспор 14 2 5 7 13:19 -6 11
Испаѓање
18 ИстанбулспорИстанбулспор 13 2 2 9 12:26 -14 8
Испаѓање
19 УнранијеспорУнранијеспор 13 1 4 8 15:24 -9 7
Квалификации за Лига на шампиони
Квалификации за Конференциска лига
Испаѓање