Нормален ден во канцеларија: Левандовски и Кан направија шоу на тренингот на Баерн (ВИДЕО)

Левандовски

Роберт Левандовски моментално игра во фантастична форма и важи за еден од најдобрите фудбалери на светот.

Полскиот напаѓач направи мала мајсторија на последниот тренинг на Баерн Минхен. Оливер Кан учествуваше во оваа егзибиција, која наиде на одушевување на социјалните мрежи.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Oliver Kahn (@oliverkahn)

Легендарниот голман видеото го опиша со реченицата „само еден нормален ден во канцеларија“.