Распоред и резултати

Табели

ЕП (Ж), Квалификации, Група 1
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ХоландијаХоландија 6 6 0 0 28:3 25 18
2 СловенијаСловенија 5 2 0 3 14:10 4 6
3 РусијаРусија 3 2 0 1 5:2 3 6
4 КосовоКосово 3 2 0 1 4:6 -2 6
5 ЕстонијаЕстонија 1 4 0 1 3 1:13 -12 1
6 ТурцијаТурција 1 5 0 1 4 1:19 -18 1
ЕП (Ж), Квалификации, Група 2
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ИталијаИталија 6 6 0 0 19:2 17 18
2 ДанскаДанска 5 5 0 0 29:0 29 15
3 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 5 3 0 2 12:6 6 9
4 ИзраелИзраел 4 0 1 3 4:10 -6 1
5 МалтаМалта 5 0 1 4 1:18 -17 1
6 ГрузијаГрузија 5 0 0 5 1:30 -29 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 3
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 НорвешкаНорвешка 1 4 4 0 0 32:1 31 12
2 ВелсВелс 1 4 2 2 0 9:2 7 8
3 БелорусијаБелорусија 3 1 0 2 7:8 -1 3
4 Северна ИрскаСеверна Ирска 4 0 2 2 2:14 -12 2
5 Фарски ОстровиФарски Острови 3 0 0 3 0:25 -25 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 4
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШпанијаШпанија 3 2 1 0 9:1 8 7
2 ЧешкаЧешка 3 2 0 1 12:5 7 6
3 МолдавијаМолдавија 2 1 0 1 3:8 -5 3
4 ПолскаПолска 1 0 1 0 0:0 0 1
5 АзербејџанАзербејџан 3 0 0 3 1:11 -10 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 5
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ФинскаФинска 4 3 1 0 16:2 14 10
2 ШкотскаШкотска 2 2 0 0 13:0 13 6
3 ПортугалијаПортугалија 2 1 1 0 2:1 1 4
4 КипарКипар 1 2 0 0 2 0:12 -12 0
5 АлбанијаАлбанија 1 4 0 0 4 1:17 -16 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 6
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ШведскаШведска 1 3 3 0 0 16:1 15 9
2 ИсландИсланд 1 3 3 0 0 11:1 10 9
3 УнгаријаУнгарија 1 4 1 1 2 5:9 -4 4
4 СловачкаСловачка 1 4 1 1 2 2:9 -7 4
5 ЛетонијаЛетонија 4 0 0 4 2:16 -14 0
ЕП (Ж), Квалификации, Група 7
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 АвстријаАвстрија 4 4 0 0 16:0 16 12
2 ФранцијаФранција 1 2 2 0 0 9:0 9 6
3 СрбијаСрбија 1 4 2 0 2 9:7 2 6
4 МакедонијаМакедонија 4 1 0 3 4:13 -9 3
5 КазахстанКазахстан 4 0 0 4 1:19 -18 0
Европско Првенство (Ж) Квал. група H
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 БелгијаБелгија 4 4 0 0 17:2 15 12
2 ШвајцаријаШвајцарија 4 4 0 0 15:0 15 12
3 РоманијаРоманија 3 1 0 2 3:7 -4 3
4 ХрватскаХрватска 4 1 0 3 4:13 -9 3
5 ЛитванијаЛитванија 5 0 0 5 1:18 -17 0
Европско Првенство (Ж) Квал. група I
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
1 ГерманијаГерманија 4 4 0 0 31:0 31 12
2 ИрскаИрска 3 2 1 0 6:3 3 7
3 ГрцијаГрција 3 1 1 1 5:6 -1 4
4 Црна ГораЦрна Гора 3 0 0 3 0:16 -16 0
5 УкраинаУкраина 3 0 0 3 2:19 -17 0

Pages