Најнови вести

Лига А, Гр. 1
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ХрватскаХрватска 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ПолскаПолска 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ПортугалијаПортугалија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ШкотскаШкотска 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига А, Гр. 2
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 БелгијаБелгија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ФранцијаФранција 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ИзраелИзраел 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ИталијаИталија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига А, Гр. 3
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ГерманијаГерманија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 УнгаријаУнгарија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ХоландијаХоландија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига А, Гр. 4
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ДанскаДанска 0 0 0 0 0:0 0 0
1 СрбијаСрбија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ШпанијаШпанија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ШвајцаријаШвајцарија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Б, Гр. 1
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 АлбанијаАлбанија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ЧешкаЧешка 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ГрузијаГрузија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 УкраинаУкраина 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Б, Гр. 2
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 АнглијаАнглија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ФинскаФинска 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ГрцијаГрција 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ИрскаИрска 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Б, Гр. 3
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 АвстријаАвстрија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 КазахстанКазахстан 0 0 0 0 0:0 0 0
1 НорвешкаНорвешка 0 0 0 0 0:0 0 0
1 СловенијаСловенија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Б, Гр. 4
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ИсландИсланд 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Црна ГораЦрна Гора 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ТурцијаТурција 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ВелсВелс 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Ц, Гр. 1
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 АзербејџанАзербејџан 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ЕстонијаЕстонија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 СловачкаСловачка 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ШведскаШведска 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Ц, Гр. 2
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 КипарКипар 0 0 0 0 0:0 0 0
1 КосовоКосово 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ЛитванијаЛитванија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 РоманијаРоманија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Ц, Гр. 3
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 БелорусијаБелорусија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 БугаријаБугарија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ЛуксембургЛуксембург 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Северна ИрскаСеверна Ирска 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Ц, Гр. 4
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ЕрменијаЕрменија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Фарски ОстровиФарски Острови 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ЛетонијаЛетонија 0 0 0 0 0:0 0 0
1 МакедонијаМакедонија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Д, Гр. 1
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 ГибралтарГибралтар 0 0 0 0 0:0 0 0
1 ЛихтенштајнЛихтенштајн 0 0 0 0 0:0 0 0
1 Сан МариноСан Марино 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф
Лига Д, Гр. 2
ОН П Н И Г +/- Форма Б
1 АндораАндора 0 0 0 0 0:0 0 0
1 МалтаМалта 0 0 0 0 0:0 0 0
1 МолдавијаМолдавија 0 0 0 0 0:0 0 0
Промоција
Плејоф за промоција
Плејоф за испаѓање
Испаѓање
Плејоф