СП квалификации (Ж), Европа

Primary tabs

Најнови вести

Табела

Група А
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ШведскаШведска 7 6 1 0 27:2 +25 19
Квалификациски плејоф
2 ИрскаИрска 6 3 2 1 24:4 +20 11
3 ФинскаФинска 6 3 1 2 14:6 +8 10
4 СловачкаСловачка 6 1 2 3 5:8 -3 5
5 ГрузијаГрузија 7 0 0 7 0:50 -50 0
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ШпанијаШпанија 6 6 0 0 45:0 +45 18
Квалификациски плејоф
2 ШкотскаШкотска 7 4 1 2 16:13 +3 13
3 УнгаријаУнгарија 7 3 0 4 19:16 +3 9
4 УкраинаУкраина 6 2 1 3 9:15 -6 7
5 Фарски ОстровиФарски Острови 6 0 0 6 2:47 -45 0
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ХоландијаХоландија 7 5 2 0 30:3 +27 17
Квалификациски плејоф
2 ИсландИсланд 6 5 0 1 19:2 +17 15
3 БелорусијаБелорусија 6 2 1 3 7:13 -6 7
4 ЧешкаЧешка 6 1 2 3 12:10 +2 5
5 КипарКипар 7 0 1 6 2:42 -40 1
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Д
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 АнглијаАнглија 8 8 0 0 68:0 +68 24
Квалификациски плејоф
2 АвстријаАвстрија 8 6 1 1 40:5 +35 19
3 Северна ИрскаСеверна Ирска 8 4 1 3 31:14 +17 13
4 ЛуксембургЛуксембург 8 3 0 5 8:33 -25 9
5 МакедонијаМакедонија 8 1 0 7 7:50 -43 3
6 ЛетонијаЛетонија 8 1 0 7 5:57 -52 3
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ДанскаДанска 7 7 0 0 35:1 +34 21
Квалификациски плејоф
2 Босна и ХерцеговинаБосна и Херцеговина 7 3 1 3 8:16 -8 10
3 Црна ГораЦрна Гора 6 3 0 3 8:10 -2 9
4 МалтаМалта 6 1 1 4 4:15 -11 4
5 АзербејџанАзербејџан 6 1 0 5 2:15 -13 3
6 РусијаРусија 0 0 0 0 0:0 0 0
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Х
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ГерманијаГерманија 8 7 0 1 36:5 +31 21
Квалификациски плејоф
2 СрбијаСрбија 8 6 0 2 23:12 +11 18
3 ПортугалијаПортугалија 8 5 1 2 20:8 +12 16
4 ТурцијаТурција 8 3 1 4 9:19 -10 10
5 ИзраелИзраел 8 2 0 6 5:23 -18 6
6 БугаријаБугарија 8 0 0 8 1:27 -26 0
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Ф
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 НорвешкаНорвешка 8 7 1 0 41:2 +39 22
Квалификациски плејоф
2 БелгијаБелгија 8 6 1 1 49:6 +43 19
3 ПолскаПолска 8 4 2 2 19:8 +11 14
4 АлбанијаАлбанија 8 3 1 4 13:23 -10 10
5 КосовоКосово 8 1 1 6 6:27 -21 4
6 ЕрменијаЕрменија 8 0 0 8 0:62 -62 0
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група Г
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ИталијаИталија 8 7 0 1 30:2 +28 21
Квалификациски плејоф
2 ШвајцаријаШвајцарија 8 6 1 1 27:4 +23 19
3 РоманијаРоманија 8 5 1 2 14:8 +6 16
4 ХрватскаХрватска 8 2 1 5 5:16 -11 7
5 ЛитванијаЛитванија 8 1 2 5 6:27 -21 5
6 МолдавијаМолдавија 8 0 1 7 1:26 -25 1
Квалификуван
Квалификациски плејоф
Група И
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ФранцијаФранција 8 8 0 0 40:3 +37 24
Квалификациски плејоф
2 ВелсВелс 8 5 1 2 21:5 +16 16
3 СловенијаСловенија 8 4 2 2 19:6 +13 14
4 ГрцијаГрција 8 4 1 3 11:22 -11 13
5 ЕстонијаЕстонија 8 1 0 7 5:34 -29 3
6 КазахстанКазахстан 8 0 0 8 4:30 -26 0
Квалификуван
Квалификациски плејоф