Златен Куп, Група Ц

Група Ц
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 ПанамаПанама 3 2 1 0 6:4 +2 7
Плејоф
2 КостарикаКостарика 1 3 1 1 1 7:6 +1 4
3 МартиникМартиник 1 3 1 0 2 7:9 -2 3
4 Ел СалвадорЕл Салвадор 1 3 0 2 1 3:4 -1 2
Плејоф