Златен Куп, Група Б

Група Б
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 МексикоМексико 3 2 0 1 7:2 +5 6
Плејоф
2 КатарКатар 1 3 1 1 1 3:3 0 4
3 ХондурасХондурас 1 3 1 1 1 3:6 -3 4
4 ХаитиХаити 2 3 1 0 2 4:6 -2 3
Плејоф