СП (Ж), Група Е

Група Е
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Плејоф
1 ХоландијаХоландија 1 3 2 1 0 9:1 +8 7
Плејоф
2 САДСАД 1 3 1 2 0 4:1 +3 5
3 ПортугалијаПортугалија 3 1 1 1 2:1 +1 4
4 ВиетнамВиетнам 3 0 0 3 0:12 -12 0
Плејоф
1. коло. коло