СП Квалификации, УЕФА, Група И

Група И
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 АнглијаАнглија 10 8 2 0 39:3 +36 26
Плејоф
2 ПолскаПолска 10 6 2 2 30:11 +19 20
3 АлбанијаАлбанија 10 6 0 4 12:12 0 18
4 УнгаријаУнгарија 10 5 2 3 19:13 +6 17
5 АндораАндора 10 2 0 8 8:24 -16 6
6 Сан МариноСан Марино 10 0 0 10 1:46 -45 0
Квалификуван
Плејоф