СП Квалификации, УЕФА, Група Х

Група Х
ОН П Н И Гол. ГР Форма Бод.
Квалификуван
1 ХрватскаХрватска 1 10 7 2 1 21:4 +17 23
Плејоф
2 РусијаРусија 1 10 7 1 2 19:6 +13 22
3 СловачкаСловачка 10 3 5 2 17:10 +7 14
4 СловенијаСловенија 10 4 2 4 13:12 +1 14
5 КипарКипар 1 10 1 2 7 4:21 -17 5
6 МалтаМалта 1 10 1 2 7 9:30 -21 5
Квалификуван
Плејоф